Permanentní make-up Clinic

O nás

Jsme specializovaným kosmetickým zařízením a svých více než 20 let zkušeností se snažíme využít ve prospěch Vaší vizáže.

Naše dlouhodobé praktické poznatky s kosmetickou úpravou a aplikacemi na ženách  i mužích, a to od juniorů až po seniory, jsou zárukou vysoké kvality naší práce.  Provádíme komplexní styling, korekce po úrazech nebo vrozených postiženích, opravujeme nepovedené kosmetické zákroky, specializujeme se na zásadní kosmetické rekonstrukce, korekce různých asymetrií a drobné vizážistické zásahy. Vždy vycházíme z přirozených dispozic a vrozených rysů tváře tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku a zároveň byla zachována jemnost a nenápadnost našich zákroků.

Pro dosažení optimálního výsledku spolupracujeme s předními odborníky v oboru korektivní dermatologie. Důsledně dodržujeme individuální přístup spojený s konzultacemi o vhodnosti, rozsahu a provedení případného zákroku. Máme zdravotnické, kosmetické a vizážistické vzdělání, které průběžně rozvíjíme a doplňujeme na odborných seminářích.

Uvědomujeme si, že v poslední době velmi záleží na tom, jak člověk vypadá. Společenské  i pracovní nároky se stále zvyšují a většina z nás prostě chce vypadat upraveně a působivě nejen v soukromém, ale i v pracovním životě. Spolu s hektickým stylem života a nedostatkem času tedy už není možné vystačit pouze s přirozenou krásou. Okolí nás totiž srovnává, hodnotí, akceptuje a nakonec i odměňuje podle toho, jestli obstojíme v konkurenci standardů, které nám každodenně definují časopisy a televize.

Pokud se rozhodnete svěřit do naší odborné péče, přivítáme Vás v příjemném prostředí s vysokým hygienickým a dezinfekčním standardem. Pracujeme zásadně s jednorázovými ochrannými pomůckami. Používáme nejmodernější přístroje, které minimalizují případnou doprovodnou bolest při zákrocích a zároveň umožňují profesionální stylizaci komplikovaných, ale i těch nejdrobnějších korekcí. Nejvyšší standard používaných barevných pigmentů umožňuje individuální přístup pro míchání potřebných odstínů a zároveň je zárukou velmi dobré snášenlivosti i trvanlivosti.

Pokud Vás naše zkušenosti a pověst na trhu přesvědčí, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici pro konzultaci a uděláme vše pro to, abyste se i Vy stali našimi spokojenými klienty.

Přejeme vám příjemný den a děkujeme za váš zájem o naše služby.

Alice Sedmíková logo Phibrows