Často kladené otázky:

1. Jak dlouho vydrží permanentní make-up ?Permanentní make-up Vám vydrží 1 rok až 5 let. Záleží na typu pokožky a následné péči o pigmentované místo (ochrana před slunečním zářením UV filtry) Permanentní make-up postupně světlá, tím jak se vám regeneruje pokožka. To znamená, pokud jste spokojena, je možnost zákrok stále obnovovat po dobu několika let. Nejčastěji se obnova provádí po 1-2 letech, kdy zákrok provedeme pouze na jedno sezení (dojde tzv.oživení pigmentu).

2. Je aplikace permanentního make-upu bolestivá ? Zákrok provádíme v lokální anestezii za použití vysoce kvalitních anestetik ve formě krému v kombinaci s anestetikem ve spreji a gelu. Na všechna anestetika provádíme alergologický test v průběhu konzultace.

3. Dochází v místě aplikace permanentního make-upu ke krvácení? Nemusíte se obávat, zákroky se provádí velice jemnou akupunkturní jehličkou, to znamená, že nekrvácí. Pouze pokud klientka používá léky, které snižují srážlivost krve, nebo je-li nějakým jiným způsobem oslaben organismus.

4. Je možné se přes permanentní make-up líčit a používat i jiné odstíny? Účelem permanentního make-upu je upravená tvář bez ostrých či příliš nápadných linií. To znamená, že se můžete bez problémů líčit (i různými odstíny).

5. Jsem alergická na kosmetické přípravka a ličidla. Mohu podstoupit tento zákrok? Nejprve bychom doporučily provést alergologický test a teprve poté se rozhodnout zda je možné zákrok provést. Všechny přípravky jsou však hypoalergení, vyrobeny z přírodního materiálu a po dobu naší praxe nebyly zjištěny známky alergický reakcí.

6. Je mi 62 let. Je pro mne permanentní make-up vhodný? Permanentí make-up je určen všem ženám jakékoliv věkové kategorie.

7. Mám vrásky okolo rtu a rozpíjí se mi rtěnka. Pomohl by mi tento zákrok? Zde doporučíme zákrok s vystínováním rtů a klientka už nemusí rtěnku používat. Pro zvýšení lesku ji postačí pouze aplikace zvláčňujících přípravků nebo lesků na rty.